весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/19/ostanni_dzvoniki_v_kirovogradskih.htm
Останні дзвоники в кіровоградських школах пролунають 28-31 травня! До закінчення навчального року в загальноосвітніх навчальних закладах лишилося не так уже й багато часу, - пише kr-rada.gov.ua.

Про дні проведення останнього дзвоника, державної підсумкової атестації, незалежного зовнішнього оцінювання розповіла начальник гуманітарного департаменту міської ради – заступник міського голови Валентина Пупишева.

За її словами, навчальний рік з практикою та державною підсумковою атестацією має бути завершеним не пізніше першого липня. Свято останнього дзвоника в кіровоградських школах пройде 28 – 31 травня. На ньому випускники одинадцятих класів отримають документ про повну загальну середню освіту.

Державна підсумкова атестація в початковій школі відбудеться у вигляді контрольних робіт з української мови (мова і читання) та математики. В основній школі для випускників дев'ятих класів 1 – 18 червня – з п'яти предметів: української мови (диктант) – 1 червня, математики (інтегрована контрольна робота з алгебри та геометрії) – 4 червня, географії, біології а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу. Державна підсумкова атестація для випускників одинадцятих класів пройде з трьох предметів 11 – 18 травня також у вигляді шкільних підсумкових контрольних робіт: з української мови (11 травня), математики або історії України (14 травня) та одного предмета з інваріантної складової навчального плану за вибором учнів (18 травня). Державна підсумкова атестація в письмовій формі розпочнеться о дев'ятій годині, а в усній формі для першої групи – о дев'ятій, для другої – о чотирнадцятій.
На початку червня учні невипускних класів проходитимуть практику. Керівники навчальних закладів можуть вносити корективи до строків організації екскурсій та практики з огляду на місцеві умови, специфіку навчального процесу, профіль навчання та необхідність подолання відставань у вивченні предметів у зв'язку з вимушеним призупиненням занять, спричинених епідемією грипу тощо.

Відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів України, для конкурсного відбору осіб, які на базі повної загальної середньої освіти вступають до вищих навчальних закладів за сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти, велике значення матиме й середній бал документа про повну загальну середню освіту. Тому Міністерство освіти і науки України зобов'язало керівників загальноосвітніх навчальних закладів забезпечити визначення середнього бала атестатів випускників за 12-бальною та 200-бальною шкалою і зробити відповідний запис у додатку до атестата з правого боку в останньому рядку під назвою предметів, з яких складалася державна підсумкова атестація.

Зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться 2 – 23 червня. Абітурієнти складатимуть тести з української мови та літератури, історії України, математики, фізики, хімії, біології, географії, англійської, німецької, французької та іспанської мов.