весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/19/jaki_cini_v_kirovogradskih_magazinah.htm
Які ціни в кіровоградських магазинах? За період 07 по 14 квітня 2010р., Державною інспекцією з контролю за цінами в Кіровоградській області спільно з представниками управління внутрішніх справ в Кіровоградській області, головного управління агропромислового розвитку та головного управління економіки Кіровоградської облдержадміністрації, Державної податкової адміністрації в Кіровоградської області, проведено 5 перевірок додержання державної дисципліни цін під час реалізації суб'єктами господарювання продовольчих товарів, де виявлені порушення. За матеріалами перевірок застосовані економічні санкції в сумі 0,4 тис. грн. Попереджено обрахування споживачів в розрахунку на рік на суму 25,3 тис. грн. Суб'єктам господарювання надіслані приписи про усунення порушень.

Перевіркою магазину «Меркурій» приватного підприємця Рогозного Ю.М. (с.Бережинка, Кіровоградський район), встановлено реалізацію:
- масла вершкового торгової марки «Наш молочник», 72,5% жирн. за ціною 13,50 грн. за упаковку вагою 0,2 кг, з рівнем торговельної надбавки до ціни виробника 32,9%, завищення складає 1,82грн. на одиницю;
- олії соняшникової торгової «Сонола» по ціні 11,50 грн. за літр, з рівнем торгівельної надбавки до ціни придбання 30,1%, завищення складає 1,33 грн. на одиницю.

Перевіркою магазину «Новий» приватного підприємця Тарасенко Н.Я. (с.Нове м. Кіровоград) встановлено реалізацію:
- молока торгової марки «Щодня» за ціною 7,30 грн. за літр, з рівнем торговельної надбавки до ціни придбання 33%, завищення складає 0,99 грн. на одиницю;
- молока торгової марки «Добриня» за ціною 7,30 грн. за літр, з рівнем торгівельної надбавки до ціни придбання 20,5%, завищення складає 0,33 грн. на одиницю.

Вищезазначене суперечить вимогам розпорядження голови Кіровоградської ОДА від 18 червня 2008 року №520-р, яким передбачено граничний рівень торговельної надбавки в розмірі 15%.