весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/19/front_zmin_v_kirovogradi_gotovii.htm
«Фронт Змін» в Кіровограді готовий сприяти органам самоорганізації населення. 14 квітня 2010 року в м. Кіровограді пройшло обговорення проблемних питань в сфері ЖКГ та шляхів їх вирішення спільними силами громади та влади.

Експерти та фахівці «Школи влади» «Фронту Змін» - управлінці житлово-комунального господарства Кіровограда і області та громадські діячі, під час дискусії визначились з тим, що одним із проявів демократичних форм управління територіальною громадою міста є залучення широких мас громадян до участі у вирішенні окремих питань місцевого та загальнодержавного значення через органи самоорганізації населення (ОСН). Але чисельні нормативно-правові акти, прийняті в нашій державі, до сьогодні не відтворили в повному об'ємі систему правових норм, необхідну для ефективної роботи органів самоорганізації. Тому більшість міських рад змушені самостійно виробляти власні «правила гри» щодо створення, діяльності та ліквідації органів ОСН.

В Кіровограді, наприклад, не існує місцевого документу, який би регламентував процедуру створення ОСН, і як наслідок відсутні легалізовані ОСН.

Детальніше читайте тут.