весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/19/90_minometnih_min_za_odin_den_znaishli.htm
90 мінометних мін за один день знайшли рятувальники Кіровоградщини! Щовесни разом з первоцвітами земля ніби виштовхує зі своїх надр все нові і нові вибухонебезпечні предмети часів Великої Вітчизняної війни, які не втратили своєї смертоносної сили. Наразі з початку весни на території області зафіксовано 14 таких випадків, під час яких виявлено 204 одиниці вибухонебезпечних предметів. Про це повідомляє прес-служба ГУ МНС України в Кіровоградській області.

14-го квітня на Кіровоградщині знайдено найбільший для регіону у цьому році врожай боєприпасів, які лежали у землі з часів війни - 90 мінометних мін, 3 авіабомби та один артилерійський снаряд. Усі небезпечні знахідки знешкоджено піротехніками головного управління МНС в області.

Шановні громадяни! У разі виявлення підозрілого предмету, огородіть його добре видимим орієнтиром та повідомте про знахідку у військовий комісаріат чи до служби порятунку за номером «101», вказавши місце знаходження небезпечного предмета. Пам'ятайте: брати вибухонебезпечний предмет у руки, переносити його, кидати у вогонь, стукати чи бити по ньому, розбирати – смертельно небезпечно! Дотримання цих правил допоможе зберегти здоров'я і життя! Не залишайте без нагляду дітей, пояснюйте їм як треба поводитися у разі виявлення підозрілого предмету!

Дотримання цих правил допоможе зберегти здоров'я і життя!