весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 16 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/16/pidpriyemci_tezh_navchayutsja_minulogo.htm
Підприємці теж навчаються! Минулого місяця з ініціативи директора департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв'язку – заступника кіровоградського міського голови Миколи Цуканова було започатковано традицію проведення семінарів для керівників підприємств торгівлі, ресторанного господарства й ринків, - повідомляє kr-rada.gov.ua.

Другий із низки семінарів відбувся сьогодні за участі заступника директора департаменту Володимира Каленчука. Учасники семінару ознайомились з програмою підтримки малого та середнього бізнесу презентованою заступником директора Кіровоградського міжрайонного центру зайнятості Наталією Катаровською. Йшлося, зокрема, про можливість отримання виплати заробітної плати протягом року працевлаштованим безробітним за рахунок коштів центру зайнятості. Працівники центру висловили готовність організовувати зустрічі підприємців з безробітними, а також направляти на навчання за умови їх подальшого працевлаштування. За кошти підприємців центр зайнятості також може спрямувати на тимчасові робочі місця стільки безробітних, скільки потребуватиме підприємець.

Начальник відділу державної інспекції з контролю за цінами в Кіровоградській області Микола Кармазін розповів про націнки на товари, граничний рівень цін на алкогольні напої й тютюнові вироби, контроль за дотриманням встановленого рівня націнок на товари та граничного рівня цін, штрафні санкції за перевищення рівня встановлених націнок.

А головний державний податковий інспектор з юридичної роботи регіонального управління департаменту контролю за використанням та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів ДПА України Наталія Гладуняк поінформувала підприємців про ліцензування діяльності з продажу алкогольних напоїв і тютюнових виробів та звернула увагу на необхідність отримання безкоштовних довідок Єдиного державного реєстру місць зберігання алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

Головний державний податковий інспектор відділу масово-роз'яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ Кіровограда Лілія Яковенко виклала порядок розрахунку ліміту готівки в касі підприємства, розповіла про контроль за дотриманням ліміту каси, штрафні санкції за перевищення ліміту, порядок використання при розрахунках зі споживачами реєстратора розрахункових операцій (касовий апарат) та розрахункових квитанцій, перереєстрацію касових апаратів і штрафні санкції за порушення вимог до їх застосування.
Наприкінці семінару Володимир Каленчук закликав підприємців активно формувати список питань, на які вони надалі хотіли б почути відповіді від посадовців.

Пропозиції й побажання щодо тем семінарів можна висловити безпосередньо працівникам управління споживчого ринку, транспорту та зв'язку департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв'язку міської ради (вулиця Карла Маркса, 41, кімнати 122 і 142) або за телефонами: 22-16-36, 24-47-74, 22-09-23.