весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 16 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/16/konkurs_proektiv_spivpraci_bibliotek.htm
Конкурс проектів співпраці бібліотек з місцевими громадами! Маєте ідею доброї справи, успіх якої вимагає роботи з комп'ютером та Інтернетом? Сучасна обладнана бібліотека – це сприятливий простір для реалізації вашого потенціалу. Складайте план дій, згуртовуйте однодумців, і втілюйте в життя свої проекти!!

Розпочато другий раунд конкурсу проектів співпраці бібліотек з місцевими громадами! Для того, щоб взяти участь у конкурсі, заповніть пакет документів, який можна завантажити з веб-сайту програми «Бібліоміст» Форму заявки також можна взяти у регіонального представника програми «Бібліоміст» у Вашій області.

Заявка на участь у конкурсі та додатки мають бути складені відповідно до наданої форми. Повний комплект документів на участь у конкурсі повинен включати:

§ Заповнену форму заявки;
§ Робочий план проекту;
§ Бюджет проекту;
§ Паспорт місцевої громади.

Заявка та усі додатки подаються українською мовою у друкованому вигляді у двох (2) примірниках (оригінал та копія). Просимо надіслати заповнений пакет документів поштою на адресу офісу IREX, до уваги Ганни Тараненко: вул. Саксаганського 36Д, 2-ий під'їзд, 5-ий поверх, м. Київ 01033. Також, заповнений пакет документів бажано надіслати на електронну адресу cpc@irex.ua. IREX підтвердить отримання заявки.

Заявки приймаються до 14 травня 2010 року (за поштовим штампом). Заявки, надіслані пізніше 14 травня 2010 року, розглянуті не будуть.

Про результати конкурсу учасників повідомлять письмово. Короткий опис проектів-переможців буде розміщено на веб-сайті «Бібліомосту».

З питаннями з приводу конкурсу можна звертатися на електронну адресу cpc@irex.ua або за телефонами (044) 586-2780, 586-2781, 537-0604 (запитати Юлію Воробкевич).