весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 16 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/16/bobrinec_mozhe_pozmagatisja_za_zvannja.htm
Бобринець може позмагатися за звання найчистішого міста! Бобринецький та Устинівський райони. Знімальній групі каналу "Кіровоград" ці дві території запам'яталися абсолютно різними підходами до благоустрою. Якщо в Бобринці масштабне прибирання вийшло вже на фінішну пряму, то в Устинівці й досі радяться.

Бобринець може позмагатися за звання найчистішого міста у Кіровоградській області. Адже до генерального прибирання території тут були залучені абсолютно усі – від дітей до пенсіонерів. Головна мета – привести місто до ідеального стану до травневих свят

Варто відзначити, що ефект чистоти Бобринця зовсім не оманливий. Навіть в'їзд на територію району, увагу його відвідувачів привертає чистими узбіччями й зеленою травою. А трохи далі зустрічаємо і перших мешканців. Це вихованці місцевої школи-інтернату. Учні 6 та 10-их класів вирішили зробити і свій внесок в акцію «За чисте довкілля», тим паче благоустрій території свого навчального закладу закінчили вже давно.

Окремої уваги заслуговує і тема доріг – вони у Бобринці не тільки прибираються, а й ремонтуються. Після суворої зими вже вдалося поновити чимало кілометрів автошляхів.

У серці ж Бобринецького району робота також кипить. Це доводять і студенти місцевого сільськогосподарського технікуму.

Загалом за два тижні квітня у Бобринці до ідеального стану вдалося довести усі парки та сквери. До 9 травня тут посилено готують і меморіал Перемоги. Міський голова замість того, щоб похвалитися зробленим, мову повів про проблемні ділянки. Нещодавно вдалося виявити кілька несанкціонованих сміттєзвалищ. Однак ліквідувати обіцяє все в найкоротші терміни. Найголовніше ж на сьогодні, це брак коштів, що й спіткало шукати допомоги у місцевих підприємців та усіх небайдужих.

Після Бобринця, уже дорогою до Устинівки, наша знімальна група сподівалася побачити не гіршу картину. Однак, цього не сталося. Особливо запам'ятався районний центр – сміття у ньому, як стверджують мешканці, це звична річ. Інше діло меморіал слави, який усім своїм виглядом нагадує про повоєнні роки. Навпроти пам'ятника – залишки будівлі кінотеатру. Нажаль його, нам знімати заборонили. Тому ці кадри взяті з архіву. Вигляд будівлі за минулий рік тільки погіршився. Перший заступник голови райдержадміністрації, каже, що знімати не треба, бо це не вина влади, а орендаря. Щодо відсутності хоча б натяків на роботу з благоустрою, відхрещується, і каже, що вони є. І район до Дня Перемоги буде чистий.

Чи дійсно 65-ту річницю Перемоги район зустріне і з почуттям виконаного обов'язку, і з чистими узбіччями покаже час. Акція «За чисте довкілля» районами області триває.