весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 16 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/16/andrii_tabalov_vviishov_do_urjadu.htm
Андрій Табалов ввійшов до «Уряду Змін» Арсенія Яценюка. 15 квітня у Києво-Могилянській академії Арсеній Яценюк, лідер партії «Фронт змін», представив проект «Уряд Змін», який дозволить залучити до творення політики найкращих представників нового покоління.

— Я хочу змінити стереотип, що у владу можна потрапити тільки з влади. В Україні вже з'явилося нове політичне покоління, і я хочу, щоб це покоління отримало свій шанс. Ми цей шанс обов'язково дамо, — наголошує лідер «Фронту Змін».

— Ось основні завдання УРЯДУ ЗМІН: визначити цілі розвитку країни — ще до приходу у владу — та вказати, як ми будемо їх реалізовувати, і найголовніше — з ким ми будемо це робити, — підкреслює Арсеній Яценюк. За словами політика, УРЯД ЗМІН — це модель майбутньої влади, відкритої до суспільства.

«Уряд Змін» — проект нової влади України

— Навіть ідеологічні та організаційні засади розроблялися шляхом широкого діалогу, спершу — всередині нашої партії. Наступний крок — разом із найкращими представниками суспільства визначитися щодо пріоритетів майбутньої влади, — говорить він.

Проект замислювався як форма роботи суспільної опозиції, яка не обмежується парламентом, а веде постійний діалог із експертними середовищами, територіальними громадами, позапарламентськими партіями, широкою громадськістю.

При цьому УРЯД ЗМІН стане своєрідним «соціальним ліфтом» для талановитих, професійних, патріотичних людей, які прагнуть системних змін у країні.
Телеміст у Києво-Могилянській академії

— Ми будемо залучати фахівців, а не ділити віртуальні «міністерські» посади. Будемо працювати зі суспільством, а не обмежуватися парламентом. Єднати, а не ділити країну, — зазначив політик.

Арсеній Яценюк підкреслив, що всі небайдужі отримають змогу взяти участь у проектуванні й творенні політики завдяки УРЯДУ ЗМІН.

— Принципи відкритості, професійності, широкого експертного обговорення та залучення громадськості дадуть змогу ініціювати появу нової політичної еліти в Україні, яка обов'язково прийде до влади, — додав він.

Проект «Уряду змін» базується на прагненні організувати роботу за найбільш проблемними напрямками. За підрахунками команди Яценюка, нині таких напрямків дванадцять. Кожен напрямок має свого куратора. Так, напрямок «Заможне село» очолив голова Кіровоградської обласної організації Політичної партії «Фронт Змін» Андрій Табалов. Нині представники обласних організацій «Фронту змін» продовжують обговорювати запропонований проект. Результати його ляжуть в основу діяльності «Уряду Змін». В кожному регіоні планують створити подібну модель регіонального рівня і таким чином дійти до кожного українця.

Партія «Фронт Змін» запрошує всіх ознайомитися із програмною платформою та принципами діяльності УРЯДУ ЗМІН на сайті «Фронту Змін».