весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/15/sogodni__den_karnogo_rozshuku.htm
Сьогодні – День карного розшуку! Управління карного розшуку УМВС України в Кіровоградській області – це один із провідних підрозділів у системі органів внутрішніх справ, зі своїми традиціями, напрацюваннями та професійним особовим складом. Саме в карному розшуці ось вже 18 років працює Юрій Ткаченко Сьогодні він обіймає посаду начальника сектору карного розшуку Кіровського райвідділу УМВС в області.

А починав службу в міліції Юрій Ткаченко у 1992 році одразу після закінчення Льотного училища цивільної авіації оперуповноваженим карного розшуку Компаніївського РВ. «З першого дня взявся до роботи і вчитися доводилося на практиці», - пригадує підполковник міліції. Потрапив молодий чоловік вже у досвідчений колектив, там і зростав як професіонал, старші колеги навчили усім тонкощам розшукової справи.

Одним із перших злочинів, що розкрив Юрій Владиславович та який пам'ятає і донині в деталях, була крадіжка зі складу сільськогосподарського підприємства 1,5 тони цукру. У ході оперативно-розшукових заходів правоохоронці затримали 4-х зловмисників у місті Кіровограді. Згодом була встановлена причетність цих осіб ще до 5-ти крадіжок у різних селах Компаніївського району.

Через 3 роки молодий оперативник очолив карний розшук у Компаніївському райвідділі міліції. У 2002 році був переведений до міста Кіровограда у Кіровський РВ, де працював спочатку старшим оперуповноваженим, а через рік – начальником відділення карного розшуку. Протягом 3-х років був на чолі карного розшуку в Кіровоградському міськвідділі міліції. Після його реорганізації повернувся до Кіровського РВ.

За час роботи Юрію Ткаченку доводилось розкривати різні злочини. На його думку, допомогти людям, які постраждали від зловмисників та втратили все, що наживали роками, є найбільшою винагородою в роботі міліціонера. Так, минулого року було затримано трьох осіб, які підозрюються у крадіжках більш як з 18 квартир, що були скоєнні протягом кількох місяців. Зловмисники обирали помешкання на перших поверхах із пластиковими вікнами, саме через них і потрапляли до квартир. Наживою крадіїв були гроші, золоті прикраси, невелика побутова, аудіо- та відеотехніка. Загалом працівники сектору карного розшуку Кіровського РВ розкривають щомісяця в середньому 80, а то й більше, злочинів.

«Розкривати злочини – ось щоденна робота розшуковця, – зауважує підполковник міліції, – вона складна і справжнім оперативником стає той, хто щохвилини живе своєю справою». Тому карний розшук для Юрія Владиславовича став невід'ємною частиною його життя.