весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
Кіровоградська «Зірка» знов порадувала своїх вболівальників. Виїзний поєдинок із командою «Фенікс – Іллічовець» завершився перемогою наших футболістів із рахунком 2:1, - пише канал "Кіровоград".

Як повідомляє офіційний сайт футбольного клубу «Зірка» - порадувати своїх уболівальників другою весняною перемогою команді з Калініного не вдалось. Вже стартові хвилини зустрічі засмутили господарів. На дев'ятій хвилині матчу новобранець «Зірки» Владислав Голопьоров відкрив рахунок. Та вже за десять хвилин на полі склалась доволі неприємна для нашої команди ситуація. Голкіпер «Зірки» Олександр Чурілов отримав травму і змушений був завершити гру. Вплинуло це чи ні на настрій кіровоградців судити важко, але гол у свої ворота до перерви, вони таки пропустили. Втім, після відпочинку наші футболісти налаштувались на перемогу. Вдалий момент ще раз закотити м»яч у ворота суперника не забарився і новачок Андрій Дрогалюк скористався ним сповна. Господарі ж, навпаки спромоглись ускладнити своє становище. На 65 – ій хвилині другого тайму арбітр вилучив з поля Павла Малого. До завершення матчу «Зірці» вдалось зберегти перевагу над «Феніксом – Іллічовцем» і ця перемога стала третьою в активі кіровоградської команди, здобутою на виїзді.