весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/14/u_kirovogradi_vikrito_pidpilnih.htm
У Кіровограді викрито підпільних виробників горілчаної продукції. Майже рік оперативні співробітники податкової міліції Кіровограда відслідковували підпільних виробників горілчаної продукції, щоб встановити не тільки виконавців, але й організаторів незаконного бізнесу, - повідомляє канал "Кіровоград".

Аби створити власне виробництво та налагодити збут готової продукції, гр.О. залучив місцевих жителів, які дали згоду на співпрацю. Наразі, у декількох приватних домоволодіннях та орендованих гаражах в різних мікрорайонах обласного центру було створено підпільні ґуральні.

Технологія, яка застосовувалась на виробництві – як світ стара. Змішуючи спирт та воду, навіть у непридатних для харчової продукції ємностях, з пропорцією «на око», місцеві трударі не тільки розливали товар у спеціально підготовлену тару, закорковували та клеїли відповідну атрибутику, але навіть не гребували продажем, мілким оптом та вроздріб, безпосередньо «від виробника». Не забули і про атрибутику. Завчасно підготували етикетки, різних найменувань горілки і виробників, фальшиві акцизні марки та інші атрибути незаконного виробництва.

У ході проведених обшуків було виявлено та вилучено з незаконного обігу майже 400 літрів етилового спирту, біля 4 тисяч пляшок незаконно виготовлених алкогольних напоїв, майже 20 тисяч підроблених марок акцизного збору та 5 тисяч етикеток, контр етикеток і колореток з різними назвами, тисячі кришок та порожніх скляних горілчаних пляшок, пристрої для їх закупорки, фільтри і насоси для перекачки рідини, спиртометри і навіть поліетиленова плівка для упаковки. Крім атрибутики горілчаного виробництва, податковими міліціонерами, за адресою проживання організатора незаконного бізнесу, було вилучено партію пігулок, що відповідно до експертизи є лікарськими препаратами наркотичної дії. Викрите організоване злочинне угрупування не цуралось також і розповсюдження наркотичних засобів. Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей складає майже мільйон гривень. Слідство триває.