весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/14/prizovniki_svidomo_bazhayut_prohoditi.htm
Призовники свідомо бажають проходити строкову військову службу. За даними експертів, тільки один із десяти потенційних призовників вливається до складу Збройних Сил. Інші або мають відстрочки, або їм не дозволяє служити здоров'я чи релігійні переконання або просто ухиляються від призову. Та попри все, молоде поповнення з Кіровоградщини свідомо йде до лав Збройних Сил України. Як доказ, нинішній весняний призов, - пише канал "Кіровоград".

Вартий уваги той факт, що останнім часом зросла кількість призовників, які свідомо бажають проходити строкову військову службу. Цьому є кілька пояснень. Перш за все – це необхідність проходження військової служби для подальшого працевлаштування. Кількісно збільшується категорія призовників, які свідомо бажають проходити військову службу для випробування і загартування себе.

За традицією на урочисті проводи було запрошено батьків та близьких новобранців. З напутнім словом до майбутніх воїнів звернулися ветерани, нинішні військовослужбовці та духовенство. Гідно виконувати свій почесний обов'язок закликав хлопців військовий комісар Микола Курятенко.

Показовий виступ військовослужбовців третього полку спецпризначення не залишив нікого з призовників байдужими. В очах молоді проглядалося ще більше бажання проходити військову службу.

Вже з завтрашнього дня у юнаків розпочнеться нове життя з нелегкими військовими буднями, які дисциплінують хлопців, загартують їх тіло і характер.