весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/14/kovalivskii_park_ne_povernuli.htm
0Ковалівський парк не повернули у власність міста! 13 квітня на черговій сесії міськради до порядку денного було включене питання про скасування частини рішення кіровоградського міського виконавчого комітету №434 від 20 травня 1993 року.

Зазначений документ передавав у власність Кіровського та Ленінського районів міста відпочинку – відповідно Дендропарк та парк Ковалівський, отже останній об'єкт міська рада хотіла повернути собі, адже парк через недбалість орендаря перебуває у жахливому стані.

Саме нездатність керівництва Ленінського району контролювати стан справ у парку стала підставою для винесення цього питання на обговорення депутатів, а міський голова, Володимир Пузаков гаряче його підтримав.


Заслухали голову ленінської райради Петра Романюка, який підтвердив, що інвентаризаційна комісія виявила в наявності лише 12 об'єктів з 19, які передавались в оренду та повідомив, що Сергій Устянський ухиляється від підписання акту приймання-передачі і, таким чином, затягує процес розірвання орендного договору.

За словами пана Романюка Ленінська райрада готує позов до недбалого орендаря про відшкодування спричиненої шкоди. Втім, Петро Михайлович запропонував повернути у міську власність також і Дендропарк, але депутати його не підтримали. Зокрема, Андрій Кролевець виступив на захист орендаря Дендропарку, Миколи Онула, і наголосив, що підстав для такого рішення немає.

Після жарких дебатів питання все ж таки поставили на голосування, але «за» висловились лише 28 депутатів. Зокрема, не підтримала ідею повернення парку фракція БЮТ. Якщо зважити на те, що один з її членів, Віталій Зінов'єв, досі числиться директором районного комунального підприємства, на балансі якого перебував спірний парк, слушно допустити, що пан Марковський опікується інтересами однопартійця, а його сумніви щодо юридичних недоліків процедури - перебільшені.

Втім, проблему парку депутати розглядатимуть знов зовсім скоро – в четвер, 15 квітня, відбудеться наступне засідання і міський голова сподівається, що на цей раз переконає депутатів, пише весь Кіровоград