весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/14/koshti_z_byudzhetu_napravljat_na_rozchistku.htm
Кошти з бюджету направлять на розчистку русла Інгулу! Вчора, 13 квітня, на черговий сесії кіровоградської міської ради депутати розглядали програми розвитку міста. Більшість була затверджена, але частину спрямували на доопрацювання.

Зокрема, незадоволення міського голови, Володимира Пузакова, викликала програма природоохоронних заходів на 2010 рік, в якій з екологічного фонду міського бюджету передбачалось профінансувати придбання телефонів, комп'ютерів, оплату послуг зв'язку та передплату періодичних видань.

Також мер був дуже здивований, що управління земельних відносин та охорони навколишнього середовища планує у 2010 році зайнятись обрізанням дерев (і на це в програмі передбачені чималі кошти), адже всім відомо, що цією роботою в Кіровограді займається комунальне підприємство «Трест зеленого господарства», якому з бюджету також виділяються кошти.

Володимир Тихонович запропонував викреслити ці статті з програми, а кошти, що вивільнились, спрямувати на фінансування розчистки русла Інгулу і запобігання таким чином загрозам паводків.