весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/14/horeografichnii_ansambl_metelicja.htm
Хореографічний ансамбль "Метелиця" повернувся з Дніпропетровська з нагородами! Хореографічний ансамбль «Метелиця» відділу сім'ї та молоді гуманітарного департаменту Кіровоградської міської ради (художні керівники: Яремчук Володимир, Бойко Микола, Нагурна Тетяна) 12 квітня 2010 року повернувся з ХІ Всеукраїнського фестивалю «Біла лелека», який проходив у Дніпропетровську, - повідомляє прес-служба Кіровоградської міської ради.

За інформацією начальника відділу сім'ї та молоді Людмили Дорохіної, кіровоградський дитячий колектив мав величезний успіх і отримав І та ІІ премію у номінації «Постановочна робота» з хореографічними композиціями «Гуцульський візерунок» та «Різдвяний».
У фестивалі взяли участь понад 40 колективів з міст України – Києва, Луганська, Нової Каховки, Миргороду, Макєєви, Ялти, Дніпропетровська, Кіровограду. Організатори фестивалю – Дніпропетровський колектив «Азбука танцю» (художній керівник колективу, директор та організатор фестивалю Маслєнікова Ірина).

У вільний від фестивальної програми час, вихованці «Метелиці» відвідали історичний музей, парк ім. Шевченка та міський акваріум.