весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/14/bilshe_400_tisjach_planuyetsja_vikoristati.htm
Більше 400 тисяч планується використати на надання грошової допомоги кіровоградцям. Кіровоградська міська рада затвердила Програму соціального захисту та соціальної підтримки окремих категорій населення Кіровограда на 2010 рік, - повідомляє kr-rada.gov.ua.

Як повідомила начальник відділу соціальної підтримки населення міськради Юлія Вовк, прийняття даної програми дозволить надати додаткові соціальні гарантії окремим категоріям громадян, підтримати громадські організації ветеранів та інвалідів та надати місцеві пільги за житлово –комунальні послуги та послуги зв'язку.

За інформацією Юлії Вовк, загальні видатки по програмі складають 6,916 мільйона гривень. Левова частка з них - 5,691 мільйона гривень, передбачена на утримання територіальних центрів соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян на надання допомог і соціальних послуг.

На надання грошової допомоги громадянам міста планується використати 456 тисяч гривень, на пільги за користування житлово – комунальними послугами і послугами зв'язку окремими категоріями громадян – 240,7 тисяч гривень, на підтримку громадських організацій – 138 тисяч гривень.