весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 13 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/13/gubernator_doruchiv_zabezpechiti_kirovogradski.htm
Губернатор доручив забезпечити кіровоградські магазини товарами місцевого виробництва. Під час апаратної наради під керівництвом голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергія Ларіна було проаналізовано цінову ситуацію на споживчому ринку області, - повідомляє офіційний сайт Кіровоградської ОДА.

Характеризуючи ситуацію на споживчому ринку області, начальник головного управління економіки облдержадміністрації Вікторія Чупрун зазначила, що протягом першого кварталу цінова ситуація в області утримувалася на середньоукраїнському рівні. У цей період відмічено активізацію купівельної спроможності мешканців області.

За словами Вікторії Чупрун, обсяг роздрібного товарообороту, порівняно з першим кварталом 2009 року, зріс на 2,2%. Індекс споживчих цін у березні поточного року склав 100,6%, по Україні – 100,9%.

З метою стабілізації цін на ринку харчових продуктів, за ініціативи обласної державної адміністрації були проведені великодні ярмарки в усіх районах та містах області.

Вікторія Чупрун повідомила, що управлінням підготовлено проект меморандуму про співпрацю між облдержадміністрацією, керівниками торговельних підприємств та товаровиробниками області. Згідно з меморандумом керівники торговельних мереж мають сприяти збільшенню у мережах магазинів продукції місцевих виробників та дотримуватися граничних рівнів торговельних надбавок на товари.

Проаналізувавши стан справ на споживчому ринку, Сергій Ларін доручив активізувати роботу з керівниками торговельних підприємств з метою забезпечення максимального представлення у торговельних мережах області продукції кіровоградських товаровиробників.

Питання перереєстрації супермаркетів, за словами голови облдержадміністрації, буде розглянуто на окремій нараді за участі керівників місцевих та обласних торговельних мереж та представників державної податкової адміністрації в області.