весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/12/u_kirovogradi_za_zdorovii_sposib.htm
У Кіровограді за здоровий спосіб життя. У Кіровоградському Національному технічному університеті вперше проводилася Всеукраїнська науково-практична конференція «Здоровий спосіб життя – здорова нація – здорове суспільство», організована Міністерством освіти і науки України, - повідомляє канал "Кіровоград".

Учасниками конференції стали представники навчальних закладів та різноманітних спортивних організацій з багатьох куточків України.
Всеукраїнська науково-практична конференція «Здоровий спосіб життя – здорова нація – здорове суспільство» не випадково проходила у стінах навчального закладу, адже фізичне виховання є одним із пріоритетів сучасної освіти, а формуванню фізичного здоров*я майбутніх фахівців повинна приділятись велика увага на державному рівні.

Саме тому на конференції піднімалися питання розвитку дитячо-юнацького спорту, проблематики фізичного виховання школярів та студентів, історичні, психологічні та соціально-економічні аспекти здорового способу життя.

Саме такий обмін інформацією та науково-практичними досягненнями допомагає визначити шляхи реформування системи фізичного виховання у галузі освіти, адже на сьогодні середні показники стану здоров*я учнівської та студентської молоді не витримують ніякої критики.

У роботі конференції взяли участь представники таких відомих в Україні вищих навчальних закладів, як Донецький державний інститут здоров*я, фізичного виховання та спорту, Львівський державний університет фізичної культури, Миколаївський державний університет імені Василя Сухомлинського, інших вишів нашої держави. Саме під час такого відвертого діалогу і народжується істина, знаходяться шляхи вирішення найактуальніших проблем фізичного виховання у нашій країні. Серед головних висновків, які були зроблені на конференції: здоров*я нації напряму залежить від рівня життя населення, молода людина не може бути гармонійно розвиненою без занять фізичною культурою, фізвиховання відіграє значну роль у процесі підвищення ефективності професійної підготовки. І з цим важко не погодитись.