весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/12/tradiciyi_u_kirovogradi_zalishayutsja.htm
Традиції у Кіровограді залишаються незмінними. 8 квітня у приміщенні ЗОШ № 34 відбувся виїзний прийом міського голови Володимира Пузакова мешканців проспекту Комуністичного, - пише kr-rada.gov.ua.

Жителі цього мікрорайону висловили подяку Володимиру Пузакову за зовнішнє освітлення проспекту та роботи з благоустрою їхнього мікрорайону. Різнокольорова ілюмінація стала остаточним етапом у загальному благоустрої проспекту. Також слова подяки звучали на адресу начальника КРЕПу № 12 Любові Марченко за турботу до проблем жителів.

Мешканці будинків по проспекту Комуністичному 9, 11, 13 звернулися до міського голови з проханням добудови частини паркану зі сторони ЗОШ № 34 та допомоги в завершенні благоустрою прилеглої території будинків. Люди власними силами закупили фруктові дерева, тепер для їх висадки необхідний чорнозем. Володимир Пузаков дав доручення відповідним службам вирішити ці питання, а також надати КП «Трест зеленого господарства» декоративні дерева та кущі для висадки біля будинків.

Жителі будинку по вулиці Карла Маркса 3/5 стурбовані тим, що протягом тривалого часу не ремонтувались під'їзди та покрівлі будинків. Міський голова зауважив, що мешканці з цього приводу можуть не турбуватися, ремонти під'їздів відбуваються за графіком. В трьох будинках мікрорайону Комуністичного під'їзди вже мають належний вигляд.

Начальник КРЕПу № 12 Любов Марченко повідомила, що у зв'язку з суворою зимою покрівлі багатьох будинків пошкодились. На даний момент працівники ремонтно-експлуатаційного підприємства замінили пелену багатьох покрівель. Тепер необхідно визначити місця протікання для подальшого повного відновлення дахів.

Керівник німецької общини міста Кіровограда звернулась до міського голови з проханням розглянути можливість встановлення світлофора на перехресті вулиці Карла Маркса та проспекту Комуністичного.

Також жінку хвилює питання створення Будинку національних культур на базі ЗОШ № 34. Міський голова зазначив, що проблема з розширення школи стоїть протягом тривалого часу. У зв'язку зі складною економічною ситуацією у міської влади не вистачає коштів на добудову навчального закладу, тому Володимир Пузаков розраховує на підтримку уряду.

По завершенні зустрічі міський голова Володимир Пузаков дав доручення відповідним службам та підрозділам міської ради по вирішенню проблемних питань жителів мікрорайону.