весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/12/robota_nad_proektom_kirovogradskogo.htm
Робота над проектом кіровоградського міського бюджету завершується. Процес формування проекту бюджету міста на 2010 рік – у стадії завершення, - повідомляє kr-rada.gov.ua.

Днями кіровоградський міський голова Володимир Пузаков провів підсумкову нараду, на якій було уточнено прогнозні показники дохідної та видаткової частин головного фінансового документа міста.
За попередніми підрахунками, міській владі для того, аби уникнути дефіциту бюджету, необхідно додатково віднайти близько 12 мільйонів гривень. Ці кошти планується отримати шляхом збільшення надходжень від плати за землю, завдання щодо цього отримали відповідні підрозділи виконавчих органів ради. Крім того, резервом залишається ринковий збір (за словами податківців, окремі власники ринків подають недостовірні дані щодо заповненості останніх і сплачують у кілька разів менше збору, ніж повинні), погашення недоїмки за податками до бюджету й таке інше.

Виконком Кіровоградської міської ради вже погодив проекти кількох галузевих програм, зокрема програми соціального захисту та соціальної підтримки окремих категорій населення Кіровограда на 2010 рік, а також реформування та розвитку житлово-комунального господарства міста на 2010–2014 роки.