весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/12/neigauzivski_muzichni_zustrichi.htm
"Нейгаузівські музичні зустрічі" відбулись у Кіровограді! 8 квітня у Кіровоградському музичному училищі розпочався 12-тий Всеукраїнський фестиваль-конкурс "Нейгаузівські музичні зустрічі", - повідомляє kr-admin.gov.ua.

Всеукраїнський фестиваль-конкурс було започатковано у 1988 році, у рік столітнього ювілею відомого піаніста і педагога Генріха Нейгауза.
22 роки поспіль, навесні, напередодні дня народження нашого видатного земляка на Кіровоградщині збираються шанувальники фортепіанного мистецтва для того щоб поєднати виступи відомих піаністів з концертами молодих музикантів – студентів вищих навчальних закладів, які змагаються за звання кращого. Кожен з конкурсантів має виконати по 7 творів: 4 – у першому турі і три - у другому

Організаторами конкурсу уже багато років виступають управління культури та туризму облдержадміністрації та Кіровоградське музичне училище

Крім піаністів-початківців на сцені Кіровоградського музичного училища виступили заслужені діячі мистецтв України, визнані виконавці: Йожеф Єрмінь, Наталія Хілобокова, Лариса Голіусова, Володимир Залевський, лауреат міжнародних конкурсів Олександр Полусмяк, який є і головою журі.

Вітаючи учасників фестивалю-конкурсу, начальник управління культури і туризму Наталія Овчаренко зазначила, що "Нейгаузівські зустрічі" вже давно стали справжнім святом для шанувальників фортепіанного виконання, а конкурс заслуговує статусу Всеукраїнського. Вона зазначила, що обласна державна адміністрація й надалі докладатиме усіх зусиль аби розкривати молоді таланти, сприяти їх розквіту.