весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/12/malenki_charivniki_kirovogradshini.htm
МАЛЕНЬКІ ЧАРІВНИКИ КІРОВОГРАДЩИНИ! У вівторок, 13 квітня о 15.00 у Кіровоградському прес-клубі реформ (адреса: вул. Островського, 2, к. 2, оф.8) розпочнеться прес-конференція, присвячена початку традиційної благодійної акції «Маленькі чарівники Кіровоградщини»

Вже другий рік поспіль з ініціативи Голови Опікунської ради Кіровограда Геннадія Заболотного численні громадські організації області, волонтери, журналісти та просто небайдужі кіровоградці беруть участь в акції, мета якої – популяризувати ідею доброчинності серед дітей області через їхню участь у зборі добровільних пожертв для потреб малюків, що перебувають на лікуванні у центральних районних та обласній дитячій лікарнях (цього разу – у відділеннях гематології та онкології).

Дана благодійна акція спрямована на популяризацію ідеї благодійності саме серед дітей і приурочена до Міжнародного дня захисту прав дитини. Вона носить виключно виховний характер, з огляду на це кількість та сума зібраних дітьми індивідуальних пожертв не має вирішального значення.

Акцент робиться передусім на активній життєвій позиції кожної дитини області та її безпосередній участі в суспільно-корисних справах.

В основу благодійної акції покладено три головні принципи:
«Благодійником може бути кожен!» - це означає, що в ролі благодійника може виступити кожна дитина, яка проживає на території Кіровоградської області;
«Маленькі чарівники Кіровоградщини» - це означає, що діти, які беруть участь у акції, своєю допомогою іншим дітям здатні творити дива;
«Врятуй життя! Ти можеш» - це означає, що діти своєю участю в акції покращують й рятують життя дітей, які перебувають на лікуванні в медичних закладах області.

Благодійна акція проводиться протягом квітня-травня 2010 року на території всієї Кіровоградської області. Учасниками акції є діти – учні початкових класів загальноосвітніх шкіл – які протягом акції у своїх домівках накопичують іграшки, книги, гроші, дитячі аксесуари чи інші ресурси, які мають бажання безкоштовно передати на потреби дітей, що перебувають на лікуванні у місцевих районних лікарнях чи обласній дитячій лікарні.

Акцент цього року зроблено на відділеннях гематології та онкології, адже проблема із онкозахворюваннями серед дітей регіону постає досить серйозно. Інформацію про акцію населення отримує через плакати, розміщені у школах, закладах дозвілля та виховання, а також через інформаційні матеріали у провідних медіа. Координатори акції у партнерстві із дитячими відділеннями лікарень визначають перелік сфер застосування зібраних пожертв, ця інформація буде оприлюднена через ЗМІ, а процедура урочистої передачі зібраних ресурсів відбудеться у Міжнародний день захисту прав дитини (1 червня 2010 року) одночасно по всій Кіровоградщині.

Кожен мешканець області,
особа чи організація може долучитися до акції:

• виступити інформаційним партнером благодійної акції, поширивши інформацію про неї серед знайомих, колег чи співробітників, а також на власних інформаційних ресурсах;
• стати координатором акції у власному населеному пункті
• зробити свій внесок у акцію, урочисто передавши його 01.06.2010 р.

Контакти організаторів:
Кіровоград, вулиця Пашутинська, 75 (біля Центрального ринку), телефони: 22-19-62 та 36-10-39, пошта: blok@host.kr.ua