весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/12/kirovograd_na_olimpiadi_predstavljali.htm
Кіровоград на олімпіаді представляли троє «німців» і стільки ж «французів». Протягом 21-26 березня нинішнього року в ЗОШ №26 (м. Кіровоград) проходив четвертий (фінальний) етап XXIX Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької та французької мов, - повідомляє kr-admin.gov.ua.

Учні дев'ятих – одинадцятих класів з усієї України змагалися, виконуючи завдання тестів з читання й аудіювання, письмову творчу роботу, відповідаючи на запитання усного туру. Окрім цього, вони мали вільний час на ознайомлення з містом.

Школярі не лише отримали спеціальні дипломи, а й подивилися та послухали виступи творчих колективів Кіровоградського обласного центру дитячої і юнацької творчості, дитячого вокального ансамблю «Гльокляйн» обласного німецького культурного центру «Розвиток».
Організатори олімпіади на церемонії закриття не оминули увагою жодного з учнів. Ті, хто продемонстрували високі й найвищі результати, здобули дипломи третього (66 осіб), другого (37 учнів) й першого (19 школярів) ступенів, а також спеціальні призи. Менш успішні – дипломи учасників олімпіади. Усі разом – отримали подарунки (підручники й відеоматеріали) від обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. Василя Сухомлинського, обласного управління освіти і науки та представників видавництв «Hueber» (німецька мова) й «Hacheette» (французька мова). Присутній на фінальній частині олімпіади аташе з мовного співробітництва посольства Франції в Україні Франк Івер вручив дев'ятьом найкращим знавцям французької мови призи від посольства своєї держави, а одинадцятикласниці з Києва Наталії Костилєвій, яка набрала найбільшу кількість балів, – путівку до Франції.

Як переможці та призери, так і всі учасники фінальної частини олімпіади при вступі на навчання до вищих навчальних закладів України на факультети мовного профілю матимуть переваги серед інших абітурієнтів.

Кіровоградську область на олімпіаді представляли троє «німців» і стільки ж «французів». Із них двоє увійшли до числа переможців. Десятикласник НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа» Павло Чуйко здобув диплом другого ступеня, а одинадцятикласниця З Кіровоградської спеціалізованої школи №6 Олена Тарантул – диплом третього ступеня.

Управління освіти і науки облдержадміністрації щиро вітає всіх учасників та переможців олімпіади, які гідно виступили за Кіровоградську область.