весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/12/9_travnja_u_kirovogradi_vidbudetsja.htm
9 травня у Кіровограді відбудеться військовий парад! Підготовка до відзначення 65-ої річниці Великої Перемоги у Кіровограді знаходиться під особистим контролем міського голови Володимира Пузакова, - повідомляє прес-служба Кіровоградської міської ради.

Міська влада у цьому році підготувала цілу низку цікавих заходів, в центрі уваги яких знаходяться кіровоградські ветерани, учасники бойових дій, інваліди Великої Вітчизняної війни.

На нараді, присвяченій організації святкування Дня Перемоги в обласному центрі, Володимир Пузаков акцентував увагу керівників виконавчих органів міської ради на максимальному позитивному вирішенні всіх звернень ветеранів, особливо, що стосується житлово – комунальних проблем і питань з наданням медичної допомоги.
На учасників війни чекає багато приємних сюрпризів. Усі вони отримають листівки - вітання від міської влади, 1068 ветеранів – 400 учасників бойових дій і 668 інвалідів ВВВ, отримають матеріальну допомогу.

9 травня відбудуться традиційні святкові заходи на Меморіальному комплексі Фортечні вали з показовими виступами десантників і солдатською кашею і великий концерт на площі Кірова. Але родзинкою свята стане військовий парад, у якому візьмуть участь 7 одиниць ретро техніки, 12 одиниць сучасної військової техніки і 13 парадних коробок військовослужбовців і службовців УМВС.