весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 1 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/1/volodimir_puzakov__novii_gubernator.htm
Володимир Пузаков - новий губернатор Кіровоградщини! За інформацією Інтернет-видання "весь Кіровоград" , отриманою із Адміністрації Президента України, сьогодні першого квітня зранку підписано Указ про звільнення з посади голови Кіровоградської ОДА Володимира Мовчана, і призначено замість нього губернатором Володимира Пузакова.

Не можна сказати, що це несподіваний розвиток подій, адже Комуністична партії України мала отримати певні переваги після приходу до влади Віктора Януковича, принаймні - у Кіровоградській області. Тим більше, що "весь Кіровоград" вже писав про те, що один ін зайбільш ймовірних кандидатів на посаду нового губернатора нардеп Сергій Ларін не надто прагне посісти головне крісло Кіровоградської облдержадміністрації.

До останнього дня березня Кіровоградська область відносилась до переліку тих областей де не було призначено нового губернатора. Як стало відомо "весь Кіровоград" із власних джерел, нинішній кіровоградський міський голова Володимир Пузаков неочікуванно відвідав місто Київ у вівторок, 30 березня, де провів зустріч з Президентом України Віктором Януковичем, і саме сьогоднішнє призначення стало результатом цього візиту.


P.S. Вітаємо, друзі! Сьогодні перше квітня, і дана стаття - жарт. Але, як то кажуть, у кожному жарті є доля... жарту ))