весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 1 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/1/u_kirovogradi_gorila_suha_trava.htm
У Кіровограді горіла суха трава та сміття. Вчора, 31 березня, у Кіровограді по вулиці Київська через необережне поводження з вогнем невстановленої особи виникла пожежа 100 кв м сухої трави на відкритій території. З цієї ж причини горіло 0,5 кв м сміття по вул. Карла Маркса та 70 кв м сухої трави по вул. Делегатська. Про це повідомляє прес-служба ГУМНС України в Кіровоградській області.

За інформацією прес-служби, з 31 березня по 1 квітня 2010 року надзвичайних ситуацій державного, регіонального, місцевого та об'єктового рівня не виникало.

Місце і коротка характеристика надзвичайних подій:

31.03.10 Кіровоградський район, с. Обознівка: виникла пожежа 150 кв м сухої трави на відкритій території, причина якої встановлюється.

31.03.10 м. Кіровоград, Кіровський р-н, вул. Лесі Українки: необережне поводження з вогнем невстановленої особи спричинило пожежу 4 кв м гумових скатів на першому поверсі чотириповерхової новобудови, власник якої встановлюється.

31.03.10 м. Кіровоград, Ленінський район, вул. Кірова: місцевими рятувальниками надано допомогу пенсіонерці по відкриванню дверей її квартири.