весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 9 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/9/u_kirovogradi_pracyuye_derzhavna_zhitlovokomunalna.htm
У Кіровограді працює Державна житлово-комунальна інспекція. Відповідно до Положення «Про територіальний орган Державної житлово-комунальної інспекції - Державну житлово-комунальну інспекцію у Кіровоградської області» затвердженого наказом Державної житлово-комунальної інспекції від 23 квітня 2009 року #50 було створено Державну житлово-комунальну інспекцію у Кіровоградській області.

Держжитлокомунінспекції у Кіровоградській області здійснює у межах своїх повноважень державний контроль за дотриманням виконавцями/виробниками житлово-комунальних послуг у сфері централізованого водо-, теплопостачання та водовідведення, стандартів, нормативів, норм, порядків і правил у сфері житлово-комунального господарства, власниками/співвласниками житлових будинікв, квартир, приміщень стандартів, нормативів, норм, порядків, і правил щодо ведення їх обліку, обставин і паспортизації.

Державна житлово-комунальна інспекція у Кіровоградській області є захисником споживачів, і перш за все населення, перед суб'єктами господарювання, що здійснюють свою дільність у сфері житлово-комунального господарства, в отриманні якісних і в повному обсязі житлово-комунальних послуг відповідно до чинного законодавства України.

Кожного дня з 8.00 до 17.00 години (обідня перерва з 12.00 до 13.00) проводиться прийом листів, звернень та заяв громадян.

Особистий прийом громадян проводиться: начальником ДЖКІ у Кіровоградській області - 1-а і 3-я середа кожного місяця, заступником начальника ДЖКІ у Кіровоградській області - 2-й і 4-й четвер кожного місяця.

Контакти: Державна житлово-комунальна інспекція у Кіровоградській області
Адреса: 25022, м. Кіровоград
вул. Леніна, 64, кімн. 210
тел. 24-19-41
факс: 24-19-16