весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 9 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/9/reanimobili_otrimali_na_cherzi_.htm
Реанімобілі отримали, на черзі – медобладнання! На жаль, уряду Юлії Тимошенко не вдасться виконати всі заплановані програми у зв'язку з відомими усім подіями у парламенті. Втім, їх реалізація не припиняється, а просто відстрочується, - у цьому впевнений голова Кіровоградської обласної організації партії « ВО «Батьківщина» народний депутат України Валерій Кальченко.

Прем'єру Тимошенко вдалося зробити те, що не вдавалося усім її попередникам – втілити в життя програму «Медицина для села». На першому її етапі сільські амбулаторії отримали від уряду Тимошенко автомобілі швидкої допомоги, сорок два із них дісталися дільничним лікарням Кіровоградщини.

Цими днями, вже після виборів, в рамках другого етапу урядової програми народні депутати вручатимуть унікальне медичне обладнання районним лікарням. Апарати УЗД (вартістю 35-50 тисяч євро), електрокардіографи, прилади для вимірювання глюкози в крові та інше будуть отримані вже сьогодні-завтра За словами Валерія Кальченка, лікарні Кіровоградщини матимуть додаткового сучасного медобладнання на рекордну для області суму - 1 мільйон 200 тисяч євро.

Прес-служба Кіровоградської обласної організації
Партії «ВО «Батьківщина»