весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 9 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/9/prokuratura_kirovogradshini_ne_dozvolila.htm
Прокуратура Кіровоградщини не дозволила стягнути з державного бюджету 3,4 мільйони. У Дніпропетровському апеляційному адміністративному суді за участю прокуратури Кіровоградської області завершився розгляд двох справ, предметом у яких були позовні вимоги одного з товариств з обмеженою відповідальністю області до Державного бюджету України про стягнення 3,4 мільйона гривень бюджетного відшкодування ПДВ. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

У вказані справи у порядку представництва інтересів держави у сфері функціонування бюджетної системи вступила прокуратура Кіровоградської області після того, як Кіровоградським окружним адміністративним судом було ухвалено незаконні рішення про задоволення позовів товариства та відшкодування йому ПДВ у сумі 3,4 млн. грн., що нібито незаконно упереджено податковою інспекцією.

Захищаючи інтереси держави, прокуратура області оскаржила у апеляційному порядку рішення адміністративного суду у цих справах. Дніпропетровським апеляційним адміністративним судом 4 лютого 2010 року апеляційні скарги заступника прокурора області та Олександрійської ОДПІ задоволено, оскаржувані рішення скасовано, позови товариства залишено без розгляду. Ухвали суду набрали законної сили з дня їх прийняття.

Таким чином, за втручання прокуратури області упереджено безпідставне стягнення з державного бюджету 3,4 мільйона гривень.