весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 9 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/9/nahabnist_kirovogradskih_biznesmeniv.htm
Нахабність кіровоградських бізнесменів зросла до 3,5 мільйонів гривень! Сума ухилення від сплати податків вразила податківців. Нахабність кіровоградських бізнесменів зросла до 3,5 мільйонів гривень, - повідомляє Управління податкової міліції ДПА У кіровоградській області .

Слідчим відділом податкової міліції ДПА у Кіровоградській області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого частиною 3 статті 212 КК України, за матеріалами, зібраними оперативними співробітниками головного відділу податкової міліції ДПІ у м. Кіровограді. В ході проведення оперативно-розшукових заходів, спрямованих на виявлення та руйнування злочинних схем ухилення від сплати податків було виявлено наступне. Директор товариства з обмеженою відповідальністю, що вирішив підзаробитись на державних коштах, а саме не сплатити до бюджету значну суму коштів, подав до податкової інспекції бухгалтерські звіти, в яких зазначив взаємовідносини з трьома іншими підприємствами та відповідно відніс до загальних фінансових витрат суму більше 9 мільйонів гривень.

Проведеними відпрацюваннями вказаних підприємств було встановлено, що вони мають ознаки фіктивності та навіть не знаходяться за місцем реєстрації. Наразі, наш горе-бізнесмен, діючи умисно, маючи на меті несплату до бюджету значних коштів, достовірно знаючи, що товарно-матеріальні цінності безпосередньо від вказаних фіктивних підприємств поставлені не були, неправомірно відобразив у податкові звітності дані операції , внаслідок чого ухилився від сплати податку на додану вартість на суму 1 мільйон 514 тисяч гривень та податку на прибуток на суму 1 мільйон 893 тисячі гривень. Досудове слідство триває.

З початку поточного року податковою міліцією Кіровоградської області виявлено фактів ухилення від сплати податків на загальну суму у 13,1 мільйонів гривень. І це враховуючи той факт, що область не найпотужніша в державі, у плані економічного розвитку, та й взагалі дотаційна.