весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 9 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/9/kirovogradska_svoboda_ne_dopustit.htm
Кіровоградська «Свобода» не допустить реваншу промосковських імпер-шовіністів! 6 березня 2010 року в Кіровограді відбулася звітна партійна конференція обласної організації ВО «Свобода», учасники якої обговорили і проаналізували підсумки президентської виборчої кампанії 2010 року на Кіровоградщині та сформулювали завдання обласної партійної організації на теперішньому етапі.

Одразу після ззавершення другого туру виборів Президента України голова обласної організації ВО «Свобода» Олександр Ромащенко та члени обласного комітету Сергій Запорожан , Віталій Терещенко, Ігор Бур'янов відвідали низку зборів та конференцій у районах області: Світловодську, Олександрії, Новомиргороді, Бобринці, Новоархангельську, Ульяновці, Долинській та Кіровограді.

Олександр Ромащенко поінформував делегатів конференції про перебіг та підсумки цих зустрічей у регіонах області, окреслив загальні тенденції цьогорічної виборчої кампанії та закликав кожного керівника районної ланки самокритично і відповідально відзвітувати про досягнення і провали протягом виборів.

Незважаючи на позитивну динаміку росту ( збільшення у 3,28 рази) кількості виборців, які проголосували за кандидата-націоналіста Олега Тягнибока ( в області – 3959 голосів), поширення засад націоналістичного світогляду серед мешканців Центральної України, набуття молоддю досвіду участі у виборчих кампаніях, відзначено, що не скрізь ефективно використовувались рекомендовані керівними органами партії методи організаційної та агітаційної роботи ( зокрема, у Олександрії, Знам'янці, Гайвороні, Ульяновці), які дозволили б суттєво поліпшити загальний результат. Голова відзначив кращу організацію роботи осередків у Світловодську, Новомиргороді, Долинській, Кіровограді, Голованівську, Новгородці.

Делегати обласної конференції визнали результат, одержаний кандидатом на пост Президента України Олегом Тягнибоком у Кіровоградській області, задовільним, і вирішили: з метою якіснішої підготовки до наступних виборчих кампаній необхідно забезпечити ефективний пошук кадрового резерву на керівні посади в партії, протягом 3-х місяців завершити реєстрацію районних та міських організацій у органах юстиції, посилити роботу із підприємницькими структурами області , контролювати виконання членами партії вимог Дисциплінарного Статуту. Серед завдань, які найближчим часом вирішуватимуть «свободівці» Кіровоградщини, визначено організацію масової передплати газети «Всеукраїнське об'єднання Свобода» ( не менше 2000 примірників), постійна агітаційна робота у наметах, проведення акцій, спрямованих на захист національної та соціальної справедливості.

Зважаючи на ворожі щодо інтересів української нації заяви новообраного президента України Віктора Януковича про введення другої державної ( російської) мови, переорієнтації зовнішньої політики України на Москву, спроби переглянути укази про присвоєння звання Героя України Степанові Бандері та Роману Шухевичу на догоду московським та ліберально-космополітичним західноєвропейським керманичам, делегати конференції одностайно підтримали заяву Політвиконкому ВО «Свобода» про створення національної опозиції олігархічній промосковській владі на противагу ліберальній і такій же олігархічній псевдоопозиції, яку намагатиметься зліпити екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко. «Свобода» не допустить зради національних інтересів українського народу , Української держави. Реваншу промосковської імпер-шовіністичної політики не буде!

Прес-служба Кіровоградської обласної організації ВО «Свобода»