весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 9 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/9/dmitro_sinchenko__peremozhec_regionalnogo.htm
Дмитро Сінченко – переможець регіонального етапу конкурсу «Новітній інтелект України»! Національна конкурсна комісія Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України» завершила оцінювання конкурсних робіт, які надійшли на конкурс із областей. Переможцем Кіровоградського реґіонального відбіркового етапу став Керівник відділу регіональної політики Українського Незалежного Фонду Інноваційного Розвитку, відомий громадсько-політичний діяч, молодіжний лідер, журналіст-аналітик Дмитро Сінченко. Його робота «Як сформувати ефективну модель української влади та забезпечити над нею суспільний контроль?» перемогла у ІІІ-й віковій категорії серед робіт на гуманітарну тематику.

Дмитро вже тривалий час займається проблемами державного управління та державного будівництва. Зокрема, саме цієї теми стосувалось його стажування на посаді помічника Голови Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Верховної Ради України. По завершенню стажування ним було написано серію статей на тему вдосконалення системи української влади. Як бачимо, його ідеї та інноваційний підхід знайшли підтримку і серед журі згаданого конкурсу, пише "весь Кіровоград"

Коментар стосовно цієї події надав і сам її винуватець – Дмитро Сінченко: «Я радий, що мої раціональні ідеї з приводу вдосконалення моделі державного устрою знаходить все більше підтримки серед інтелектуальної еліти України. Це свідчить про те, що я на правильному шляху. Але перемоги у конкурсах – це не найголовніше. Значно приємніше для мене було би спостерігати впровадження моїх пропозицій в життя. Однак, на жаль, влада цього робити не хоче, і ті, хто її сьогодні презентує, цього ніколи не зробить. Тому доведеться самому братись за справу. Я переконаний, що в найближчі строки ми зробимо владу відповідальною та ефективною і житимемо в найкращій у світі країні!»