весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 9 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/9/cogo_roku_podatkivci_vikrili_11.htm
Цього року податківці викрили 11 тяжких економічних злочинів. 11 тяжких та особливо тяжких злочинів економічної спрямованості викрито підрозділами податкової міліції Кіровоградської області протягом січня-лютого 2010 року.

В ході оперативного супроводу документальних перевірок суб'єктів господарювання викрито 6 злочинів за ухилення від сплати до бюджету податків та платежів, та всі 6 - в особливо великих розмірах.
Протягом січня – лютого поточного року за матеріалами підрозділів податкової міліції області порушено 2 кримінальні справи за ознаками злочинів, передбачених ст. 209 КК України. Про це повідомляє управління податкової міліції ДПА у Кіровоградській області.

Викрито діяльність 4 суб'єктів господарювання з ознаками фіктивності.
На ринку підакцизних товарів викрито 1 злочин за фактом незаконного виготовлення та реалізації підакцизних товарів, який також відноситься до категорії тяжких (ч. 3 ст. 204 КК України). Із незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 1 млн. 615,3 тис.грн., із них підакцизних товарів – на суму 118,8 тис. грн. Припинено діяльність 4 підпільних виробництв, із яких одне - по незаконному виготовленню фальсифікованих горілчаних напоїв.

Протягом перших двох місяців поточного року за результатами оперативного супроводу розслідування кримінальних справ закінчено провадження та направлено до суду з обвинувальним висновком кримінальні справи по 9 злочинах, у т.ч. 6 тяжких та особливо тяжких та 1 – ст. 212 КК України.