весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 5 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/5/z_vosmim_bereznja_vitaye_vasil_plavyuk.htm
З Восьмим березня вітає Василь Плавюк! На адресу редакції Інтернет-видання «весь Кіровоград» надійшло вітання з Восьмим березня від начальника УМВС України в Кіровоградській області, генерал-майора міліції, Василя Плавюка.

У вітанні йдеться: «Шановні жінки! Щиро вітаю Вас з прекрасним святом – Міжнародним днем прав жінок і миру – святом весни, молодості, краси та любові! Недарма це свято відзначається саме тієї неповторної пори, коли прокидається природа, а люди живуть передчуттям оновлення, тепла, сонця. Весна і жінка дуже схожі – вродою, лагідністю, ніжністю, вмінням робити життя світлим та яскравим.

Серед прекрасних, талановитих і люблячих жінок України – і вартові правопорядку, які, окрім місії – берегині сім'ї, виконують ще одну, особливу роль – охороняють мир та спокій громадян.

Сьогодні не можна уявити роботу органів внутрішніх справ без Вас, любі жінки, без Ваших ділових і суто людських якостей. Мої найщиріші вітання усім чарівним жінкам Кіровоградщини, співробітницям правоохоронних органів, дружинам та матерям.

Щастя, здоров'я й благополуччя Вам та Вашим родинам. Нехай тепло й повага рідних і близьких додають Вам сил та впевненості у майбутньому! Хай у Ваших ніжних серцях завжди живуть кохання, надія та радість!"