весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 5 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/5/yurii_titov_vitaye_z_vosmim_bereznja.htm
Юрій Тітов вітає з Восьмим березня! На адресу редакції Інтернет-видання «весь Кіровоград» надійшло вітання з Восьмим березня від Юрія Тітова, генерального директора ЗАТ «Гідросила ГРУП», керівника Кіровоградської міської організації Партії регіонів.

У вітанні йдеться: «Любі, милі жінки! Кожного дня саме Ви даруєте нам, чоловікам, натхнення для нових звершень та підтримку у їх здійсненні, створюєте затишок в оселях, куди ми повертаємось після трудового дня, оточуєте нас красою, ніжністю та турботою!

Без Вас життя сильної половини людства було б позбавлене змісту, адже все, що ми робимо, досягаючи успіху у кар'єрі, долаючи труднощі, створюючи нове, ми робимо саме для Вас, жінок. Можливо, часом ми дещо обділяємо Вас увагою, занадто занурюючись у справи, часом не визнаємо власних помилок, чи визнаємо їх занадто пізно – пробачте нас за це, ми усього лише чоловіки.

Ми любимо та цінуємо Вас, наших коханих, жінок, матерів та бабусь, наших вірних та незамінних супутниць, помічниць та порадниць. Зі святом!"