весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 5 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/5/vitannja_z_vosmim_bereznja_vid_deputativ.htm
Вітання з Восьмим березня від депутатів міськради! На адресу редакції Інтернет-видання «весь Кіровоград» надійшло вітання з Восьмим березня від депутатів Кіровоградської міської ради Віктора Кухаренка, Сергія Неділька, Григорія Дрока, Юрія Шарова, Вікторії Касьянової, Сергія Хільченка та Олега Лунгула

У вітанні йдеться: «Від усього серця вітаємо жінок із чудовим святом 8 березня! Любі українські жінки, найгарніші та найчарівніші у світі! У ці перші весняні дні, коли серце кожної людини переповнює радісне передчуття оновлення землі, від щирого серця вітаємо вас із святом кохання та жіночності – 8 березня!

Сьогодні українська жінка – це не тільки любляча мати і господиня, але й керівник підприємства, політик, науковець, учитель, лікар. Тим не менш, саме з жінки починається родина. Це насправді так, адже мудра природа поклала на жінку відповідальність за продовження людського роду.

Усю свою енергію і тепло ви віддаєте сім'ї, дбаєте про добробут не тільки своєї оселі, а й усього суспільства в цілому. Тож нехай у кожному жіночому серці завжди палає вогник любові, надії і приязні до людей, в кожній родині буде міцним здоров'я, в кожній сім'ї панують тепло, затишок та радість.

Бажаємо вам віри, надії, оптимізму, творчих успіхів та наснаги до перемог. Нехай лагідна посмішка весняного сонця завжди дарує вам невичерпну енергію, красу і чарівність. Бажаємо, щоб ваше життя було щасливим, сповненим добробуту і натхнення. Нехай в оселях панують світло та злагода, а в серцях – добро та мудрість. У цей світлий день хочемо побажати, щоб печалі обходили вас стороною. Нехай здійсняться найзаповітніші мрії. Будьте прекрасними, як весна, добрими та жіночними. Завжди пам'ятайте, що ви – найкраща половина людства"