весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 5 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/5/u_kirovogradi_vikrito_nezakonnu.htm
У Кіровограді викрито незаконну переробку соняшникового насіння! На околиці обласного центру кіровоградські бізнесмени організували цілий виробничий процес, - повідомляє управління податкової міліції ДПА у Кіровоградській області.

Відходи соняшникового насіння вони переробляли на шрот та технічну олію. До праці залучили чималу кількість робочої сили. Та лишень забули роботодавці, мабуть, чи не найголовніше – подбати про необхідні дозволи, передбачені чинним законодавством.

Під час проведення перевірки податковими міліціонерами було встановлено, що діяльність з незаконної переробки соняшникового насіння здійснював приватний підприємець, який не зміг надати перевіряючим ні дозволів санепідеміологічних служб, ні екологічних служб, як того вимагає чинне законодавство.

Незаконне виробництво припинено, а обладнання, призначене для подачі та переробки насіння, сировину та готову продукцію описано та вилучено. Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей складає майже чверть мільйона гривень. Триває подальша перевірка.