весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 4 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/4/zagroza_pavodku_prisutnja_i_v_kirovogradskii.htm
Загроза паводку присутня і в Кіровоградській області. Внаслідок часткового танення снігу майже в усіх річках України піднявся рівень води. Проте, за оцінкою спеціалістів, найбільша загроза виникнення паводку присутня у Волинській, Житомирській, Харківській, Львівській та Кіровоградській областях. Про це йшлося на селекторній нараді за участю першого віце-прем'єр-міністра України Олександра Турчинова щодо запобігання можливим затопленням внаслідок весняного сніготанення, - повідомляє канал "Кіровоград".

Головною умовою формування рівня води у річках стане погода, яка спостерігатиметься під час інтенсивного сніготанення. Останнє очікується у кінці березня на початку квітня. Точні прогнози на цей період скласти поки що неможливо. Однак попередні дослідження річок дали змогу визначити найбільш проблемні населені пункти, в тому числі міста, яким загрожує паводок. До цього списку потрапив і Кіровоград. За результатами наради Олександр Турчинов доручив місцевим органам влади вжити комплекс заходів для мінімізації можливих негативних наслідків весняної повені та рекомендував комунальним службам перейти на цілодобовий режим роботи.

Спеціалісти запевняють, що наповненість кіровоградських річок на сьогодні не перевищує допустимих норм. З обласного бюджету на ремонт пристроїв, що регулюють рівень води, виділено 10 тисяч гривень. Влада запевняє, що ситуація контрольована і великих проблем весняна вода не завдасть.