весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 4 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/4/programa_sprijannja_parlamentu_vzhe.htm
Програма сприяння парламенту вже діє у Кіровограді. Днями на базі Кіровоградського Державного Педагогічного університету пройшов семінар-тренінг «Доступ громадськості до законодавчого процесу» , одним із організаторів якого виступила ДЕГО «Флора».

Програма сприяння парламенту надає молодим громадянам України можливість взяти безпосередню участь у законодавчому та нормотворчому процесі прийняття державних рішень і працює в Україні вже 14 років.

У роботі семінару у Кіровограді прийняли участь студенти-політологи та представники громадських організацій. Для більш широкої студентської аудиторії заступник директора програми в Україні Едвард Рахімкулов провів презентацію ще однієї галузі програми сприяння парламенту, яка передбачає можливість молоді до 29 років пройти стажування у Верховній Раді, секретаріатах та міністерствах. Участь тут можуть приймати як студенти-старшокурсники, так і молоді спеціалісти різних профільних спеціальностей.

Проведення даного заходу в м. Кіровоград стало можливим завдяки партнерській роботі ДЕГО «Флора» , «Програмі сприяння парламенту» (м. Київ) та КДПУ ім. Винниченка.