весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 4 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/4/klub_direktoriv_proponuyut_vidnoviti.htm
Клуб директорів пропонують відновити у Кіровограді. Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Володимир Мовчан провів у Кіровоградській міській раді останню нараду, присвячену проблемам проблем активізації внутрішнього ринку, - повідомляє kr-admin.gov.ua.

Після представлення присутнім численної групи посадовців, серед яких заступники голови облдержадміністрації, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники окремих територіальних підрозділів міністерств та відомств України, Володимир Мовчан зазначив, що проведення подібних зустрічей зумовлено необхідністю створити внутрішньообласну кооперацію. – Сьогодні в області виробляються товари, які довго залежуються на складах, очікуючи свого покупця. Чому, наприклад, багато будівельних підприємств області купують цеглу у сусідніх областях, а не нашу, виготовлену у Світловодську, зазначив голова облдержадміністрації. Ці та інші приклади яскраво свідчать про актуальність створення механізму внутрішньообласної кооперації.

На переконання голови облдержадміністрації кошти, які держава дає області, потрібно в першу чергу спрямовувати у реальний сектор економіки, який має віддячити податками і зборами. Володимир Мовчан також бачить ряд проблем і у структурі економіки області, що проявляється у незбалансованості виробництва і переробки сільськогосподарської продукції. Потребують розробки кілька нагальних економічних програм розвитку області.

Перед присутніми виступили керівники підприємств обласного центру і представники громадських організацій підприємців області, які одностайно висловлювалися за налагодження конструктивного діалогу із владою та фіскальними органами.

Генеральний директор МААК "УРГА" Леонід Шмаєвич виступив з ініціативою відродження аеропорту в обласному центрі, який, на його переконання, стане поштовхом до збільшення інвестиційних вкладень у Кіровоградщину.

Депутат Кіровоградської обласної ради Ігор Фурманов, який досить тривалий час пропрацював заступником міського голови, висловив пропозицію відродити клуб директорів міста Кіровограда, який би допомагав міській владі вирішувати нагальні питання. На його переконання, в обласному центрі давно необхідно провести грошову оцінку землі, яка безперечно не відповідає економічним реаліям. А ділянки землі для підприємницької та іншої діяльності ні в якому разі не повинні передаватися в оренду без конкурсу.

Підсумовуючи виступи представників органів влади, підприємців та громадськості Володимир Мовчан зазначив, що він надалі працюватиме над створенням потужного промислово-аграрного потенціалу області.