весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 31 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/31/u_kirovogradi_vvedut_elektronnu.htm
У Кіровограді введуть електронну систему оплати проїзду у маршрутках?! Оплата за проїзд у громадському транспорті не водію, а з допомогою електронної картки через спеціальний пристрій у автобусі дозволить значно підвищити рівень безпеки пасажирських перевезень.

Про це заявила під час прес-конференції у міській раді начальник управління споживчого ринку, транспорту та зв'язку департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв'язку міської ради Ольга Гонтарь, пише сайт Кіровоградської міськради

За її словами, сьогодні водії особисто зацікавлені у «полюванні» за пасажирами, оскільки від їх кількості залежить їхня заробітна плата. При цьому водії постійно відволікаються, розраховуючись з пасажирами та часто порушують правила дорожнього руху, намагаючись випередити своїх конкурентів, зупиняючись у місцях не пристосованих для здійснення посадки – висадки людей.

Після впровадження єдиної платіжної системи пасажир за єдиним електронним квитком зможе сплатити за проїзд у всіх видах пасажирського транспорту Кіровограда, при цьому ще й зекономити. Водії ж, у такому випадку, отримуватимуть заробітну плату не за кількість перевезених осіб, а за виконаний запланований, відповідно до графіка перевезень, пробіг у кілометрах.

Подібна система розрахунків за проїзд вже впроваджена у ряді міст України, громадські ж слухання про організацію єдиної платіжної системи у Кіровограді заплановані на травень 2010 року.