весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 31 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/31/narodni_guljannja_iz_gurtom_tik.htm
Народні гуляння із гуртом "ТІК" за підтримки етно-бренду «Медовуха – м'якше меду»! Як розповіла сайту «весь Кіровоград» Олеся Крамаренко, у гастрольному графіку «Народного туру» - 25 міст України, у кожному з котрих буде представлена нова двогодинна концертна програма ТІКу: як золоті хіти у новому звучанні, так і шедеври традиційної подільської музики.

Це стосується і Кіровограду, де концерт відбудеться у п'ятницю 9-го квітня і розпочнеться о 18.30 в обласній філармонії.

В «Народний тур» гурт повезе разом з собою невеличкий духовий оркестр і несамовите бажання потішити своїх шанувальників якісною, веселою, доброю і дотепною музикою. Гарний настрій і нашим співакам, і гостям створюватиме перший український етно-бренд «Медовуха м'якше меду».

Для гурту ТІК, це вже третій всеукраїнський тур, причому попередні два, відбувалися з незмінними аншлагами. Перший – закінчився фантастичним успіхом групи-дебютанта на фестивалі «Таврійські ігри». Другий - став взірцем антикризової творчості, і зібрав у Київському Палаці спорту, понад 7 тисяч глядачів.

«Народний тур», теж стане унікальним. На першому концерті у Київськомоу палаці спорту зібралося 9000 прихильників гурту. Вперше в історії незалежного шоу-бізу, настільки знаний гурт як ТІК, іде на сміливий експеримент і запрошує місцеві колективи розділити сцену під час виступу , не на «розігріві», а в якості повноправних учасників програми. Саме з такою концепцією народний гурт ТІК відправляється у «Народний тур»!

Вперше, у всіх прихильників шалених вінницьких ритмів, і фанатів несамовитих подільських романтичних балад, є унікальний шанс, виступити на професійній сцені.

Відбір учасників та детальний графік туру на офіційному сайті Перед кожним виступом ТІКу в «Народному Турі» – веселі й запальні народні гуляння за участю етно-бренду «Медовуха – м'якше меду». Гостей свята веснянками зустрічатимуть етно-гурти, працюватиме ярмарок народних витворів мистецтва, а найсміливіші позмагаються у традиційній битві на булавах і перетягуванні канату.

«Як мед, то і ложкою» - радить «Медовуха»,
«Як ТІК, - то до памороків» - запевняють організатори «Народного туру»!!!