весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/30/viiskovosluzhbovci_kirovogradshini.htm
Військовослужбовці Кіровоградщини приймали вітання. Співробітники Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України відзначили свій 18 день народження. Вітання з нагоди професійного свята від керівників силових та владних структур приймали і військовослужбовці кіровоградського 3 – ого батальйону військової частини 3011, - повідомляє канал "Кіровоград".

У структурі правоохоронних органів внутрішні війська завжди займали гідне місце. Військовослужбовці беруть участь в охороні громадського порядку, боротьбі із злочинністю, забезпечують громадську безпеку та охорону особливо важливих об'єктів державної власності. Так, за 18 років свого існування правоохоронцями 3 – ого батальйону військової частини 3011, виконано 222 завдання з охорони громадського порядку, затримано 105 громадян за підозрою у скоєнні злочину та 872 – за адміністративні правопорушення. Крім цього, виконано понад 182 завдання по охороні спецконтингенту. Зараз же, відзначаючи свій черговий день народження, внутрішні війська переживають новий етап реформування. Пріоритет поставлено на гідне комплектування.

Віднині, перевага надаватиметься найбільш підготовленим призовникам та військовослужбовцям, які проходять службу за контрактом. Втім, робочими питаннями у свято намагались не перейматись, сконцентрувавшись на приємному – поздоровленнях.

Отримали вітання з нагоди професійного свята військовослужбовці від керівників усіх правоохоронних відомств та представників обласної влади.