весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/30/upravlinnja_praci_ta_socialnogo.htm
Управління праці та соціального захисту населення інформує. 18 лютого 2010 року Верховна Рада України прийняла закон, яним внесено зміни до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості справ, пов'язаних із соціальними виплатами. Закон набирає чинності з дня його опублікування, тобто з 10.03.2010 р., - повідомляє moyagazeta.com.

Відтепер відповідно до частини першої статті 15 Цивільного процесуального кодексу України справи щодо спорів з приводу призначення, обчислення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат непрацездатним громадянам, виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням та інших соціальних виплат, соціальних послуг, допомоги, захисту, пільг, речового майна, пайків або грошової компенсації замість них; суди розглядають у порядку цивільного судочинства.

Після набрання чинності цим Законом адміністративні суди завершують розгляд справ, провадження в яких було відкрито за пунктом 3 частини першої статті 18 Кодексу адміністративного судочинства України Адміністративні позови, апеляційні та касаційні скарги чи подання, подані до набрання чинності цим Законом до відповідних адміністративних судів в адміністративних справах, передбачених пунктом 3 частини першої статті 18 Кодексу адміністративного судочинства України, і за якими провадження не відкрито, передаються цими судами до відповідних судів, які здійснюватимуть їх розгляд у порядку цивільного судочинства