весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/30/ponad_10_oblastei_i_kiyiv__pid_zagrozoyu.htm
Понад 10 областей і Київ – під загрозою повені! Такі дані повідомив Мiнiстр з питань надзвичайних ситуацiй Нестор Шуфрич. За його словами, на сьогоднішній день вже підтоплені подвір'я в 95 населених пунктах України, в Кременчуці Полтавської області підтоплені підвальні приміщення 4 будинків, в Львівській області підтоплена школа, - повідомляє сайт КОДТРК.

Також, за інформацією міністра, в декількох областях є низка підтоплених ділянок доріг місцевого значення. Дороги загальнодержавного значення вільні для пересування транспорту. Утім, приводу для ажіотажу навколо можливих паводків немає – заспокоїв Нестор Шуфрич.

Підстав для нагнітання обстановки у зв'язку з можливим паводком немає – заспокоює Мiнiстр з питань надзвичайних ситуацiй Нестор Шуфрич. Каже – паводок загрожує 13 областям України та місту Києву. Утім, МНС не спить. Для подолання наслiдкiв можливих паводкiв вже створено вiсiм оперативних штабiв у регiонах. Понад 46 тисяч осіб готовi до реагування на можливi надзвичайнi ситуацiї, iз них 21 тисяча – рятувальники.

На своєму першому засіданні оперативний штаб МНС прийняв рішення щодо зниження рівня води в Київському водосховищі ще на півметра.

Міністр МНС Нестор Шуфрич просить засоби масової інформації не спекулювати на даній темі. Пояснює рівень води знижують з метою уникнення затоплення деяких районів Києва.

У разі повеней Нестор Шуфрич просить українців на вимогу місцевих органів влади або співробітників МНС негайно покидати свої будинки. Уникнути мародерства допомагатимуть підрозділи Міністерства внутрішніх справ – каже чільник МНС.