весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/30/kabmin_skorochuye_kilkist_perevirok.htm
Кабмін скорочує кількість перевірок підприємств і введе єдиний соціальний внесок! Грамотна регуляторна політика та скорочення кількості перевірок приватних підприємців значно підвищать інвестиційну привабливість країни і створять сприятливий для ведення бізнесу клімат. Таку думку висловив віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко на нараді з представниками міністерств, Державної податкової адміністрації та Пенсійного фонду, на якій було прийнято проект закону, який значно скоротить кількість перевірок суб'єктів бізнесу, - пише obk.lviv.ua.

Підготовлений законопроект «Про упорядкування звітності та проведення перевірок страхувальників у сфері загальнообов'язкового державного соціального страхування» передбачає консолідацію в Пенсійному фонді України всіх функцій фондів соціального страхування щодо перевірок нарахування та сплати страхових внесків.

«Ми приблизно на 400 тисяч, або майже втричі, скоротимо загальну кількість перевірок, що стосуються нарахувань на зарплату. На три мільйони щорічно зменшиться кількість звітів суб'єктів господарської діяльності. Підприємці зекономлять мільйони людино-годин і, відповідно, мільйони гривень », - підкреслив віце-прем'єр-міністр.

За словами Сергія Тігіпка, наступним кроком для поліпшення бізнес-середовища стане введення єдиного соціального внеску - відповідний законопроект вже готується. «Ми вводимо великі зміни в регуляторній сфері. Реформа складна і займе деякий час, але підприємці повинні відчути полегшення вже зараз. На це і спрямовані першочергові кроки уряду», - підкреслив віце-прем'єр-міністр України.