весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 3 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/3/z_viplatami_pensii_na_kirovogradshini.htm
З виплатами пенсій на Кіровоградщині повний порядок! Пенсіонерам Кіровоградщини своєчасно і в повному обсязі виплачено пенсії і грошові допомоги з урахуванням усіх надбавок минулого року. Про це вчора на засіданні колегії заявила начальник головного управління Пенсійного фонду України в області Людмила Поліщук. Підсумовуючи результати роботи за 2009 рік, вона зазначила, що з наповненням бюджетної скарбнички Пенсійного фонду області є проблеми, - повідомляє канал "Кіровоград".

Одна з таких проблем – небажання підприємців області сплачувати страхові внески до Пенсійного фонду. Як зазначила Людмила Поліщук, це небажання виливається у чималу недостачу бюджету фонду.

Боротьба з тіньовою зарплатою для Пенсійного фонду області теж залишається завданням номер один на рік теперішній. Офіційно працівники отримують заробітну плату меншу або рівну мінімальній. А чимала частина заробітку виплачується в конвертах, з яких не йде відрахування до Пенсійного фонду. Сьогодні таких працюючих в області близько 25-ти тисяч.

Чимало випадків, коли підприємці не укладають трудову угоду з найманими працівниками – каже Людмила Поліщук. Усі ці негативні фактори позначаться на пенсії робітника, який у свій час звернеться за її нарахуванням. Оскільки сьогодні розмір пенсії залежить від страхового стажу, який у свою чергу визначається з офіційної зарплати. Суттєво впливає на наповнення фонду і відшкодування пільгових пенсій.

За словами Людмили Поліщук уже сформовані робочі групи, які перевірятимуть несвідомих платників страхових внесків, що порушують права найманих працівників.