весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 3 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/3/v_hudmuzeyi_vidkrilas_ekspozicija.htm
В худмузеї відкрилась експозиція "Для Вас, жінки"! В Кіровоградському обласному художньому музеї відкрилась експозиція, яка оспівує красу жіночої душі і тіла. Це місцеві майстри пензля зробили дарунок жіноцтву Кіровоградщини з нагоди 8-го березня, весни, що вже прийшла, та й просто із вдячності за те, що милі дами уміють залишатись чарівними й усміхненими за будь-яких обставин, - повідомляє канал "Кіровоград".

«Для Вас, жінки!» - отак, просто й без особливих премудростей і назвали виставку до Міжнародного жіночого дня. На картинах жінки, квіти й усе, з чим асоціюється весна. Поруч стоять і скульптури на ту ж тему. В експозиції представлені роботи іменитих митців – Михайла й Андрія Надєждіних, Фелікса Полонського, Ігоря Смичека, й багатьох інших. Поруч з роботами вже знаних далеко за межами Кіровограда художників полотна їх молодших колег. Андрій Кадигроб, наприклад, перевагу надає пейзажам. Але портрети цікавих і дорогих йому людей теж іноді пише. Що ж стосується жіночої краси – Андрій упевнений – головне в ній все-таки внутрішній світ людини. Хоч і зовнішність теж має значення. А те, що наші жінки найпривабливіші Андрій Кадигроб мав можливість переконатись, коли подорожував Європою.

Перший весняний день не потішив теплом і сонцем. Але виставка в художньому музеї усе-таки нагадала присутнім – весна не за горами!

Жінки, готуйте коротенькі спідниці!