весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 3 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/3/na_kirovogradshini_nagorodili_yunih.htm
На Кіровоградщині нагородили юних фотохудожників – знавців правил безпеки! Проведення різноманітних конкурсів на тему безпеки життєдіяльності серед дітей та юнацтва стало гарною традицією, започаткованою центром пропаганди головного управління МНС Кіровоградської області, що значною мірою сприяє популяризації знань правил безпечної поведінки та спонукає людей замислюватися над проблемою, вивчати її. Про це повідомляє прес-служба ГУМНС у Кіровоградській області.

Днями у головному управлінні відбулося нагородження юних фотохудожників, роботи яких визнано кращими. Серед переможців Анастасія Нечаєва, школа № 17 обласного центру, Дмитро Фоменко, навчально-виховний комплекс Олександрійський колегіум-спеціалізована школа та Каріна Макаренко, Новоандріївський навчально-виховний комплекс Новгородківської районної ради.

Юні фотографи отримали цінні призи та пообіцяли і надалі приймати участь у подібних заходах та агітувати до цього своїх однокласників та знайомих.

Цікаво, що роботи переможців конкурсу було зроблено саме під час проведень акцій «Запобігти. Врятувати. Допомогти» у їхніх рідних містах.