весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 3 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/3/kirovogradski_magazini_perevirili.htm
Кіровоградські магазини перевірили - ціни там завищені! За період з 17 по 24 лютого 2010р. Державною інспекцією з контролю за цінами в Кіровоградській області спільно з представниками Управління внутрішніх справ в Кіровоградській області, Головного управління агропромислового розвитку та Головного управління економіки Кіровоградської облдержадміністрації, Державної податкової адміністрації в Кіровоградської області, проводяться перевірки додержання державної дисципліни цін під час реалізації суб'єктами господарювання продовольчих товарів. За вказаний період проведено 5 перевірок, в яких виявлені порушення. За результатами перевірок застосовані економічні санкції на загальну суму 2,7 тис.грн. Надіслані приписи про усунення порушень.

При перевірці приватного підприємця Петренко І.М., м. Кіровоград, встановлено відпуск цукру по ціні 9,50 грн за 1 кг, в кількості 500 кг з рівнем торгівельної надбавки до фактичної оптово- відпускної ціни виробника 38,7% та по ціні 10 грн за 1 кг, в кількості 40 кг з рівнем торгівельної надбавки до фактичної оптово-відпускної ціни виробника 46 %, що суперечить вимогам розпорядження голови Кіровоградської ОДА від 18 червня 2008 року №520 – р, яким передбачено граничний рівень торговельної надбавки в розмірі 15%. В зв'язку з тим, що покупцями не здійснена оплата за цукор в кількості 500 кг. згідно з умовами договору на реалізацію товарів, яким передбачена оплата після реалізації продукції. В ході перевірки підприємцем було уцінено цукор та виставлено рахунок, в якому сформована ціна з рівнем торговельної надбавки, відповідно до вимог вищезазначеного розпорядження. Попереджено обрахування споживачів на суму 0,8 тис. грн

При перевірці магазину «МанДарин» приватного підприємця Аркуші С.А., м. Кіровоград, встановлено, що при формуванні роздрібної ціни на олію ТМ «Олейна» сфо в розмірі -13,20 грн. за 1 літр застосована торговельная надбавка в розмірі 25% до оптово – відпускної ціни виробника; на масло вершкове «Наш молочник» жирн.72,5% за роздрібною ціною 13,00 грн. за 0,2 кг. застосована торговельна надбавка до оптово – відпускної ціни виробника 27,9% з первищенням граничного рівня 15%.

Перевіркою магазину «Реал» приватного підприємця Макадзей Л.І., м. Кіровоград, встановлено, що при формуванні роздрібної ціни на цукор, застосовувалась торговельна надбавка 15,1% до ціни посередника, що суперечить вимогам розпорядження голови Кіровоградської ОДА від 18 червня 2008 року №520 – р, яким передбачено граничний рівень в розмірі 15% до оптової ціни виробника(митної вартості). Ціни на олію торгової марки «Олейна» сформовані в розмірі -12,15 грн. за 1 літр з рівнем торгівельної надбавки до оптово – відпускної ціни виробника 18,4%, на масло вершкове «Наш молочник» жирн.72,5%, за роздрібною ціною 12,10 грн. за 0,2 кг., застосована торгівельна надбавка до оптово – відпускної ціни виробника 19,09% , що перевищує граничний рівень 15%.